X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۳ ۹:۴۳
ماهک جان خسته نباشید . بهترین نوشته درباره شیروان را خواندم همیشه با خودم می گفتم چرا در نوشته های تاریخ شیروان اسم آدمهای منفوری مثل محمود غزنوی ، شاه سلطان حسین صفویی ، ناصرالدین شاه و یا حمله مغولها نوشته میشود . اما نوشته حکیم بزرگ شیروان مثل وجود سربلند و پاک خودشون باشکوه و ارزشمنده . این مطلب در انجمن شیروان بازنشر شد .

لینک این مطلب در انجمن شیروان
http://shirvan3.lifeme.net/t696-topic
سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۳ ۱۳:۱۶
حکیم بزرگ دوستت داریم
با تو افتخار شیروانی بودن چه خوب و با ارزشه
با تو شیروانی بودن یعنی مهربونی و محبت
با تو
با تو که دوستت داریم
می دونیم همه بهترین روزهای زندگیت رو فدای انسانیت و مردم کردی
حکیم دوستت داریم و امیدواریم یه روزی توان اینو داشته باشیم تا ازت قدردانی کنیم
دعوتت کنیم بیایی و ازت تجلیل کنیم نه بین صدها آدم فرهیخته دیگه . نه فقط و فقط خودت رو
تو که تو قلب همه ما جوانان شیروان جا داری
نوشتی در آینده نه چندان دور ، شیروان دوباره نگین باشکوه خراسان بزرگ میشه اما این اشتباست چون همین الان هم شیروان نگین نه خراسان که ایران و جهانه و نگین بارزشش شما هستید ... شما که محبوب مایید ، دوستتون داریم حکیم مهربونیها


پاسخ:
دوستت داریم حکیم مهربانیها

بجنوردی
سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۳ ۱۳:۱۹
چه نوشتار زیبا و ارزشمندی
من به شیروان به اندازه بجنورد علاقمندم چون تاریخ داره و فرهنگ و اصالت داره و این در نوشته حکیم به خوبی دیده می شود

سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۳ ۱۴:۱۶
روح بلند حکیم در نوشته ایشان کاملا دیده می شه باید از آقای مهندس نبی زاده تشکر کرد که چنین چیزی را از حکیم خواستند چون واقعا ما مردم شیروان درباره تاریخ شهرمان گیج و سردرگم بودیم من متن این پیام حکیم را پرینت گرفتم و زدم به در اتاقم

محمد شیروانی
سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۳ ۱۸:۱
بهترین نوشته درباره شیروان بود
از فرمانداری می خواهیم به آموزش و پرورش دستور دهد این نوشته را در برگه ی به همه دانش آموزان در همه مقاطع تحصیلی شیروان بدهند و از آنها بخواهند پشت هر برگه نقاشی از گوشه ایی شهر زیبایمان بکشند و همه آثار را به هیئت موسس فرهیختگان شیروان بدهند و در نهایت هیئت هم از میان بهترین آثار به 200 نفر از بهترین نقاشی های کشیده شده لوح یادبودی که به امضای حکیم بزرگ شیروان رسیده باشد در دهه فجر بدهد .


- اینطوری همه دانش آموزان ، تاریخ شیروان را خواهند شناخت .

- دانش آموزان هنرمند شناسایی می شوند .

- هیئت موسس فرهیختگان شیروان بیشتر معرفی می شود .

- فرمانداری شیروان یک گام بزرگ و تاریخی در زمینه فرهنگ برداشته است .

- 200 خانواده از مردم شیروان با افتخار امضای فیلسوف جهانی شهرشان را به خانه می برند و این خود بزرگترین تشویق برای آنهاست .

- هیئت موسس فرهیختگان شیروان می تواند نمایشگاه زیبایی از آثار برگزیده این مسابقه در کنار مراسمات خود برگزار نماید


پاسخ:
وای ، چه جالب ، پیشنهاد بی نظیری هست .

سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۳ ۱۹:۲۸
لینک این مطلب را در .وبلاگم گذاشتم
خانم ماهک از شما و دیگر همشهریان تقاضا می کنم به من هم سری بزنید و با کامنتی دلم را گرم کنید


پاسخ: باور کنید فرصت سر خاروندن ندارم
اما چشم حتما خدمت خواهم رسید

چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ ۸:۵۹
با خواندن متن زیبای حکیم بزرگ درباره تاریخ شیروان ناخوداگاه دچار اعتماد به نفس و امید به آینده می شویم که خوب سخن چهارمین حکیم تاریخ ما جز این هم نمی تواند باشد و باید از بانی این کار مهم آقای نبی زاده قدردانی کرد .

درباره پیشنهاد آقای محمد شیروانی هم باید بگویم خیلی عالی است و می شود در مراسم بعدی فرهیختگان شیروان آثار دانش آموزان را به نمایش گذاشت و کاش بشود برای همه دانش آموزان لوح تقدیر با امضای چاپی حکیم بزرگ داده شود و به 200 نفر لوح افتخار با امضای اصلی حکیم .
برای مراسم اهدای لوح های افتخار هم می توان حکیم را به شیروان دعوت کرد تا بهترین دانش آموزان و نسل آینده از نزدیک حکیم را ببینند و از گنجینه حکمت اسطوره شهرمان بهرمند گردند .

می توان در زیر لوح های تقدیر در کنار امضای حکیم بزرگ شیروان ، امضای کسی که هزینه های انجام این مراسم را بر عهده می گیرد گذاشته شود مثلا : فرماندار با نماینده محترم مجلس و یا آقای مهندس نبی زاده به نمایندگی از سوی هیئت موسس انجمن فرهیختگان شیروان باشد .

منوچهر نبی زاده
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ ۱۰:۵۲
درود بر همه وبلاگ نویسان عزیز

ماهک خانم همانطور که پیشنهادداده بودید نظرات را مطالعه کردم ضمن تقدیر و تشکر از شما و همه عزیزان بخصوص همشهری گرامی ام محمد اقای شیروانی بخاطر طرح پیشنهادی خوبشون ، عزیزان هیت موسس انجمن فرهیختگان شیروان هنوز در گیر و دار بروکراسی اداری و رسما کارش شروع نشده است ولی پشنهاد خیلی خوبی است تقریبا دو برنامه در همین راستا پیش بینی شده که در صورت تامین منابع مالی انشاا.. اجرایی می شود
دوستان دقت داشته باشید چون انجمن هیئت موسس فرهیختگان شیروان مقرر گردیده که بعنوان NGO فعالیت کندیعنی یک سازمان غیردولتی و غیرانتفاعی است. وابسته به دولت نیست و بودجه‏ ای به صورت رسمی نمی‏ گیرد ولی دارای اساسنامه مدون است و یکی از مهمترین خصوصیات NGO داوطلبانه بودن آن است که با توجه به نیاز جامعه ایجاد می‏شود
لذا شناساندن و معرفی به همشهریان جهت کمک به انجمن دستان گرم شما عزیزان را می فشارد که بتوان جهت کارهای مهم فرهنگی برنامه اجرایی داشته باشیم .
از دوستان درخواست می نمایم جهت تامین منابع مالی هم اگر ایده و فکری به نظرشون می رسد بفرمایند و در صورتیکه طرح جامعه ای دارند به ایمیل انجمن
info@shirvaniha.com ارسال نمایند.

چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ ۱۱:۴۳
اگر بروکراسی هست خوب میشه این مراسم را نمایندگی مجلس و یا فرمانداری مدیریت کنند .
آثار زیبای دانش آموزان که جمع شد میشه بعدا ازشون بهره گرفت . به این شکل محبوبیت نماینده شهر در بین دانش آموزان هم بیشتر می شود

چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ ۱۳:۲۲
نوشته حکیم ارد بزرگ انرژی مثبت داره مثل یه چشمه پاک که آدم دوست داره ازش بنوشه

چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ ۱۴:۳
(( امروزه شهر شیروان به تندی در حال رشد و مدرن شدن است و می توان پیش بینی نمود در آینده نه چندان دور ، شیروان دوباره نگین باشکوه خراسان بزرگ گردد ))

این بشارت بزرگ حکیم شیروان برای آینده است و این ما هستیم که باید کوشش کنیم تا شیروان رو آباد کنیم . از آقای نبی زاده که پیگیر این نوشته ارزشمند بودن تشکر می کنیم . نظر آقای محمد شیروانی هم عالیه . یکی از دوستام که الان بجنورد زندگی می کنه بهم گفت: روی شیروان خاکستر مرگ پاشیدن و افسردگی همه جاش هست .
الان تو عالم خیال به این فکر می کردم که اگر حکیم بیاد شیروان و در کنار دانش آموزان شیروان که دورش حلقه زدن عکس بگیره و همه دنیا این عکس های شاد رو ببینن چقدر جالب میشه ، شهر ما میشه شهر زنده . این خاکستر مرگ و پریشانی کنار میره . حضور حکیم مو سپید در کنار خنده کودکان شاد شیروان صحنه زیبای ذهن منه ...


پاسخ: فرح جووووونم من هم باید توی این تصویر ذهنت باشم

چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ ۱۶:۴۵
امروز به نوشته قدیمی خودم نگاه می کردم رسیدم به لینک زیر :
http://shirvan3.lifeme.net/t173-topic

پنج سال پیش بود زمانی که خیلی ها توی این شهر حقیقت رو کتمان می کردند ؛ راستی اونها امروز کجا هستند ؟

اون موقع نوشتم :

{{ دریغ و درد که "بزرگ شیروان" را در شهر خود پیش از این سربریده اند و داغ افتخار بر اسطوره شهرمان را بر دلمان نهاده اند . درست است که عده ایی کوته فکر بزرگ شهر ما را کتمان می کنند اما مطمئن باشند حکیم ارد بزرگ در دل تک تک ما شیروانیهاست .

کاش رویا هایمان روزی حقیقت می شدند...
تنگنای سینه ها دشت محبت می شدند...
سادگی مهر و صفا قانون انسان بودن است...
کاش قانونهایمان یک دم رعایت می شدند ...
اشکهای همدلی از روی مکر است و فریب ...
کاش روزی چشم هامان با صداقت می شدند...
گاهی از غم می شود ویران دلم ...
کاشکی دلها همه مردانه قسمت می شدند
... }}
ادامه این متن رو در انجمن شیروان بخوانید

سهیل
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ ۱۸:۸
از اینکه پیام خانم محمودیان را می بینم خیلی خوشحالم ماهک خانم دست مریزاد که دوستان قدیمی را کم کم دور خودتان جمع می کنید
پیشنهاد آقای شیروانی را می شود ظرف دو هفته با کمترین هزینه به انجام رساند تنها هزینه زیاد آن آمدن و رفتن حکیم بزرگ به شیروان است که ان را هم می توان به شکل مکاتبه ایی حل کرد و لوح های امضا شده را به شکل پستی گرفت و به دانش آموزان داد .

چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ ۱۹:۱۰
همشهریان محترم به وبلاگ من هم سر بزنید

قربان
جمعه ۱۲ دی ۱۳۹۳ ۱۴:۱۶
این متن باید روی سنگ مرمر کنده شده در کنار شیرکوه نصب شود . باید همه فرزندان شهرمان این متن را حفظ باشند . در ضمن پیشنهاد آقای شیروانی هم بینظیر بود .
بخش نظرات لینک زیر :

http://shirane-shirvan.blogfa.com/post/36


نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد