X
تبلیغات
رایتل

با یاد یکتا
 
درود بر دوستان پرتلاش فعال در مطبوعات و فضای مجازی ،عزیزان باتوجه به اینکه  ملاقات چهارم دیماه با حکیم ارد بزرگ را بعد از مشخص شدن دقیق زمان آن به اطلاع دوستانی که به انها دسترسی داشتیم اعلام کردم عزیزانی که نتوانستن شرکت نمایند فرمودند سلام ما را به حکیم ارد بزرگ برسانید
بنده هم برحسب وظیفه چون قبل از جلسه با  هماهنگی قبلی خدمت حکیم عزیز رسیدم اولین موضوع سلام دوستان فعال در فضای مجازی و اصحاب رسانه را به اطلاع ایشان رساندم و استاد عزیز هم فرمودند سلام گرم مرا به تک تک این عزیزان برسانید و وقتی من از ارد بزرگ خواهش کردم پیامی برای این عزیزان بفرمایید.
 
فرمودند:
 
شیروان شهر مهر و دوستی است  سند تاریخی آن وجود طولانی ترین حکومت تاریخ ایران اشکانیان در این شهر با 474 سال حکومت واکنون هم زندگی اقوام مختلف کرد ،ترک و فارس با مهر و دوستی در کنار همدیگر و در کنار گنجیه های بزرگ باقیمانده از تاربخ این اقوام گواه این موضوع است که دوستدران و همشهریان بخصوص اصحاب رسانه و وبلاگ نویسان می بایست ضمن معرفی  ابن توانمندیهای از ارسال خبر های منفی پرهیز نموده و گزارشهای مثبت در مورد شهرستان ارایه دهند عزیزان می بایست جهانی فکر کنند و منطقه ای عمل نمایند خود را با شهرستان های همجوار مقایسه نکنند فقط به شیروانی بین ا لمللی فکر کنندو هر ایده ونظری در این زمینه دارند در جهت رشد و توسعه شیروان بکار ببندند تا شهری توسعه یافته و مدرن داشته باشیم.
 
با امید شیروانی آباد
منوچهر نبی زاده
نظرات این مطلب
چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۳ ۰:۲۹
با سخنان حکیم ارد بزرگ آدم احساس بزرگی و وقار می کنه . دوستت داریم حکیم بزرگ و ممنون از اینکه آقای نبی زاده راوی این مطلب بسیار زیبا شدند .


ایلیا
چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۳ ۶:۴۶
دوراندیشی در پیام پدرانه حکیم ارد بزرگ موج می زند امیدواریم خبرنگارهایی که مدام خبرهای بد از شیروان مخابره می کنند به خود بیایند . تا به امروز یک خبر بد در شیران شیروان نخواندم برای همین دوستش دارم .


چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۳ ۱۵:۴۹
{حکیم بزرگ شیروان فرمودند:

شیروان شهر مهر و دوستی است سند تاریخی آن وجود طولانی ترین حکومت تاریخ ایران اشکانیان در این شهر با 474 سال حکومت واکنون هم زندگی اقوام مختلف کرد ،ترک و فارس با مهر و دوستی در کنار همدیگر و در کنار گنجیه های بزرگ باقیمانده از تاربخ این اقوام گواه این موضوع است که دوستدران و همشهریان بخصوص اصحاب رسانه و وبلاگ نویسان می بایست ضمن معرفی ابن توانمندیهای از ارسال خبر های منفی پرهیز نموده و گزارشهای مثبت در مورد شهرستان ارایه دهند عزیزان می بایست جهانی فکر کنند و منطقه ای عمل نمایند خود را با شهرستان های همجوار مقایسه نکنند فقط به شیروانی بین ا لمللی فکر کنندو هر ایده ونظری در این زمینه دارند در جهت رشد و توسعه شیروان بکار ببندند تا شهری توسعه یافته و مدرن داشته باشیم.}

حکیم بزرگ سخنانتان را با گوش دل شنیدم و بکار خواهیم بست . لازم است از آقای مهندس نبی زاده به خاطر پیوندی که بین حکیم بزرگ و ما بر قرار کردند تشکر و قدردانی بنماییم .


پاسخ: به گرفتن خبرهای خوب و شیرین از مهندس نبی زاده عادت کرده ایمجمعه ۱۹ دی ۱۳۹۳ ۱۹:۳۷
پیام حکیم ارد بزرگ باید به همه خبرنگاران و اصحاب رسانه شیروان از طریق دفتر نماینده به شکلی رسمی گفته شود و از آنها بخواهند به هیچ وجه در اخبار خود ، چهره شهر شیروان را بد جلوه ندهند . به جای پرداختن مستمر به نکات منفی ، به هویت بالنده و آثار گرانبها و مشاهیر و بزرگان شیروان بپردازند باید از شیروان سیمای یک شهر فرهنگی و دوستداشتنی ارایه شود .

چنانچه حکیم می فرمایند :
((شیروان شهر مهر و دوستی است سند تاریخی آن وجود طولانی ترین حکومت تاریخ ایران اشکانیان در این شهر با 474 سال حکومت واکنون هم زندگی اقوام مختلف کرد ،ترک و فارس با مهر و دوستی در کنار همدیگر و در کنار گنجیه های بزرگ باقیمانده از تاربخ این اقوام گواه این موضوع است که دوستدران و همشهریان بخصوص اصحاب رسانه و وبلاگ نویسان می بایست ضمن معرفی ابن توانمندیهای از ارسال خبر های منفی پرهیز نموده و گزارشهای مثبت در مورد شهرستان ارایه دهند عزیزان می بایست جهانی فکر کنند و منطقه ای عمل نمایند خود را با شهرستان های همجوار مقایسه نکنند فقط به شیروانی بین ا لمللی فکر کنندو هر ایده ونظری در این زمینه دارند در جهت رشد و توسعه شیروان بکار ببندند تا شهری توسعه یافته و مدرن داشته باشیم.))
لازم است بار دیگر از جناب آقای نبی زاده به خاطر پیگیری های ارزشمندشان و بخصوص این موضوع قدردانی شود . آقای نبی زاده فضای شهر شیروان را با نشاط تر از هر زمان دیگری نموده اند .


پاسخ:
کاملا با حرفاتون موافقم


زهرا م
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۳ ۱۲:۲۹
با نظر بالا کاملا موافقم متاسفانه وقتی با همشهری هایی که امروز به مشهد و دیگر جاها مهاجرت کرده اند صحبت می کنم همه شان از اخبار بد در مورد شیروان می گویند از اعتیاد و ... متاسفانه خبرنگاران ما نادانسته چهره شهرمان را منفور و زشت جلوه داده اند باید قدردان حکیم بزرگ تاریخ شهرمان باشیم که آگاهانه انگشت بر روی چنین عارضه خطرناکی گذاشته و آن را یادآوری کرده اند شیروان ما مانند همه شهرهای دیگر نکات زیبا و جالبی دارد که باید بر روی آنها کار کرد . از آقای نبی زاده خواهش می کنیم مقدمات برگزاری سمیناری با حضور حکیم ارد بزرگ و خبرنگاران و اصحاب رسانه را در شیروان فراهم نمایند من فکر می کنم رسانه های شیروان باید تحت آموزش قرار گیرند از آدمهایی که به شکلی اتفاقی خبرنگار شده اند ! توقع نمی رود که بتوانند چهره شهری را که سالهای سال در اذهان ایرانیها زشت کرده اند را تغییر دهند . اگر آنها را به حال خودشان باقی بگذارید معلوم نیست تا چند سال دیگر چه بلایی به سر چهره شهر بیاورند که هزار حکیم ارد بزرگ هم نتوانند افتضاح بوجود آمده را درمان کنند .
بخش نظرات لینک زیر :
http://shirane-shirvan.blogfa.com/post/42

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد