X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
dourvesh
سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰:۴۴
از اینکه بعضی از دوستان سال انتخابات باز یادشون از حکیم و
گ خدمت به شهرعزیزمون اومده را باز هم ما به فال نیک میگیریم و لی فقط خواهشی داریم حکیم را وصله کسی نکنید حکیم بزرگتر از اون که جهت مقاصد شخصی افراد هزینه گردد.

سمانه زمانیان
سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ ۲:۳۸
سلام ماهک جونم
دلم برای شیران شیروان تنگ شده بود چند روز مشهد میهمان اقواممون بودیم ببخشید سر نزدم
چه عکس قشنگی از حکیم گذاشتی .
این نامه رو دیدم تشویق شدم من و همکلاسی هام هم نامه ایی برای شما بنویسم و از شیران شیروان تشکر کنیم .
حالا مدرسه ها باز بشه حتما با دوستام هماهنگ می کنم


سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ ۱۶:۵
شیران شیروان سلام
چه بخواهیم و چه نخواهیم امسال سال انتخابات است و فضای شهرمان تحت تاثیر این موضوع خواهد بود .

سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ ۱۷:۳۵
خوشحالیم حداقل موقع انتخابات از بزرگ شهرمان یاد می شه اگر همین انتخابات نبود شاید هیچوقت هیچکدام از مسئولین شهرمان یادی از آن استاد بزرگ نمی کردند . کلا ما شیروانی ها همه چیز رو به نفع خودمون مصادره می کنیم مگر سایت های طرفدار حکیم یک ماه پیش فیلتر نشدند ؟
چند نفر از همین مقامات شیروان که با ایشون عکس گرفتن ، از حکیم یاد کردند ؟ جالبه ! تا چند تا وبلاگ فیلتر شد آقایانی که هر روز با حکیم دیدار می کردند و بیانیه می دادند یهو غیبشون زد !؟
این یعنی اینکه آنها دوست حقیقی حکیم نبوده و نیستند اون روز هنوز شب نشده بود که شیران شیروان ، انجمن شیروان و کلی از دوستان حکیم کارشون رو در دامین های تازه ادامه دادند چون از ته قلب حکیم رو دوست داشتند و دارند . حالا کسی هم از این عشق خوشش نیاد مهم نیست مهم اینکه حکیم افتخار تاریخ شهر ماست حرفهای ما برای سیاسیون مسخره است آنها هیچ وقت نفهمیدند دلیل محبوبیت حکیم چیه ، آنها نفهمیدند که عشق به حکیم ، تابع این دولت و آن دولت نیست ما جیره خوار کسی نیستیم که دلمون رو به حراج بزاریم و به خاطر خوش آمد دولت فخیمه دکتر روحانی از حکیم دست بکشیم .
دوستان قدیم حکیم بدنبال جایگزینی برای ایشان هستند !؟ این چه روزیه که می گم و شما خواهید دید بزودی آقایان همه تلاششان را می کنند برای حکیم رقیب بتراشند و از آن برای مقاصد خود بهره برداری کنند .
این کار را چهار سال قبل ، کسانی که در زیر بیرق آن ملای روستایی سینه می زدند انجام دادند اما دیدید که نتیجه اش چه شد ؟
کاش حکیم ارد بزرگ دیگر دعوت آقایان را قبول نکند و به شیروان نیایند اینجا کسی را گوش شنوا نیست .
در ضمن دکتر محمد حسن پیرزاده انسانی شجاع است که در دوران تنهایی حکیم که هیچ کس جرات نمی کرد نام حکیم را در شیروان بر زبان بیاورد در انتخابات پیشین نام آن بزرگ را بر پوسترهایش آورد پس خواهش می کنیم حرمت این انسان والا را نشکنید.

چهارشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۴ ۱:۲۵
خانم رحمتی این موضوع بسیار تراژیک و درد آوره .
در مورد ایجاد جایگزین محلی برای حکیم ، هم بگویم این موضوع غیر ممکنه ، چون وقتی رحمانی شد وزیر کشور عده زیادی همین تصور رو داشتن که وزیر کشور جای حکیم رو می گیره . اما آیا مگر اینطور شد ؟ اگر الان هر دوی آنها بیایند شیروان می دانید چه اتفاقی می افته ؟ مطمئن باشید خود رحمانی هم میره استقبال حکیم .
در مورد کار بزرگ آقای دکتر پیرزاده در 4 سال پیش با شما کاملا هم عقیده هستم .

رضا
شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۴ ۱۵:۵
درود به همه عزیزانی که اهل نظر دادن هستند
همه نظرها خوب و قابل احترامه ولی توجه داشته باشید که ما ها نمیتونیم برای کسی اون هم با درایت و بزرگی حکیم ارد بزرگ نظر بدیم و تصمیم بگیریم که کاش چنان بکند و یا پس چرا چنان نکرده !
حکیم قطعا آنقدر درایت دارد که اگر از کسی هم حمایت بکند به او ایمان دارد و بماند که نظر حکیم صرفا پیشرفت شهر عزیزمان شیروان است و بس . پس هر نماینده یا کاندیدا که میخواهد در دل حکیم جا باز کند باید برای شیروان کاری کرده باشد و یا توانایی کار کردن برای شیروان و شیروانی را داشته باشد. پس سعی نکنیم حکیم را تحریک کنیم و یا به زور به سمت و سویی بکشیم، چون شخصیت ایشان فراتر از هر جناح سیاسی است.
در ضمن سرکار خانم ماهک هم با درایت و بدون هیچ حمایت از شخص خاصی همیشه همراه با کسانی بوده که برای شیروان سربلندی ایجاد کردند و اگر در کنار نام حکیم ارد بزرگ نام هر کس دیگری را آورده اند قطعا آنها برای پیشرفت شهر حرکتی انجام داده بودند.
باز هم سپاس از سرکار خانم ماهکبخش نظرات لینک زیر :
http://shirane-shirvan.blogfa.com/post/117نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد