X
تبلیغات
رایتل

درود بر همه همشهریان محترم

چنانچه قبلا هم در شیران شیروان خبر از عیادت استاد باقری با حکیم ارد بزرگ منتشر نموده بودیم خبر کامل آن به همراه عکس  هم اکنون در سایت نماینده محبوب شهرمان قرار گرفته است . جا دارد از مهندس منوچهر نبی زاده به خاطر اطلاع رسانی در این مورد تشکر بسیار بنماییم 

برای دیدن این خبر در سایت دکتر عزیزی نماینده محبوب شهرمان در مجلس شورای اسلامی بر روی لینک زیر کلیک کنید :

www.dr-azizi.ir

 http://s6.picofile.com/file/8184012876/great_orod_dr_azizi.jpg

در سایت نماینده محترم شهرمان می خوانیم :

با توجه به اینکه مطلع شدیم حکیم ارد بزرگ از فرهیختگان شیروانی بیمار می باشند آقای علی باقری مسئول دفتر آقای دکتر عزیزی در مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه مورخه 94/1/31 به عیادت حکیم رفتند که اکنون خدا را شکر شرایط عمومی شان رو به بهبود است و پزشک معالج استراحت مطلق به ایشان دادند.

با توجه به اینکه مطلع شدیم حکیم ارد بزرگ از فرهیختگان شیروانی بیمار می باشند آقای علی باقری مسئول دفترآقای دکتر عزیزی در مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه مورخه 94/1/31 به عیادت حکیم رفتند که اکنون خدا را شکر شرایط عمومی شان رو به بهبود است و پزشک معالج استراحت مطلق به ایشان دادند .

 در این دیدار آقای باقری ضمن ابلاغ سلام همشهریان و آرزوی بهبودی برای حکیم از ایشان درخواست نمودند با توجه به نگرانی هموطنان از شرایط بیماری حکیم اگر پیامی برای این عزیزان دارید بفرمایید. متن پیام در ادامه آورده شده است: حکیم فرمودند همانطور که در گذشته هم عنوان نمودنم ، شیروان شهر مهر و دوستی است و ضمن آرزوی سلامتی برای همه هموطنان ، به جوانان پرتلاش توصیه می نمایم در معرفیو شناساندن پتانسیل های شیروان (مانند شیرکوه ) در امرگردشگری بیش از پیش فعالیت نمایند زیرا بستر بسیار مناسبیبرای پیشرفت این شهرستان را فراهم می نماید.

 دوشنبه 31 فروردین 1394

                                                     


برچسب‌ها: حکیم ارد بزرگ, دکتر عبدالرضا عزیزی, استاد علی باقری, مهندس منوچهر نبی زاده, بزرگ شیروان
نظرات این مطلببجنوردی
سه شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۲۲:۳۶
خدا را شکر حکیم عزیز و بزرگ استانمان را ایستاده می بینیم .
امشب اشک یک هم استانی شما در بجنورد برای قامت ایستاده حکیم بزرگمان سرازیر شد . خداوند به این مرد بزرگ طول عمر عنایت کند که باعث فخر استانمان است .


بابک از خیابان شهید چمران بجنورد
چهارشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۷:۲
خیلی خوشحال شدم که این دو عزیز را در یک قاب دیدم و حال حکیم ارد بزرگ بهبود یافته درود بر استاد باقری و شما که این خبر خوب را به ما دادید
من یک خاطره خوب از هنر دف نوازی استاد باقری در جنگل ابر دارم که هیچ وقت فراموش نمی کنم امیدوارم هر دوی این عزیزان همیشه سالم و سلامت باشند .


DOURVESH
چهارشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۷:۴۵
هنرمندان و خردمندان قهرمانان ناب روزگارند.*حکیم ارد بزرگ*

با سپاس فراوان از شما دل شادمان کردید.


اکرم غلامی
چهارشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۴:۸
در متن خبر آمده دکتر استراحت مطلق تجویز نموده اند که این خود گویای وضعیت چندان جالبی نیست و اینکه گفته شده تحت درمان هستند پس واژه "بهبودی یافته" بابک عزیز هم درست نیست .
باید دعا کرد حکیم مهربانی ها سلامتی خویش را دوباره بدست آورند از آقای نبی زاده و باقری هم سپاسگذاریم .

و اما یک نکته قابل توجه :
در شهر ما صدها مدیر و مسئول وجود دارد چرا هیچوقت هیچ پیامی از آنها اینجا نمی خوانیم ؟ شیران شیروان از خیلی از هنرمندان و افراد گوناگون در شیروان تجلیل کرده است چرا یک بار اسم آنها را ما اینجا نمی خوانیم چرا یکی از آنها جویای حال حکیم نشده و نمی شوند ؟
فقط منتظرند بگوییم مفاخر هستند و ازشان تجلیل شود ؟
فقط ما کنش نماینده محترم شهرمان و آقایان نبی زاده و استاد باقری را می بینیم بقیه گویا خواب تشریف دارند .
خانم ماهک عزیز
نگذارید عده ایی که خاموش و نظاره گر هستند در شیران شیروان مطرح شوند .
به نظر من آقای نبی زاده اشتباه کرد که پیگیر ایجاد انجمن فرهیختگان شیروان شد .
فرهیخته و اسطوره جایگاه خودش را دارد . شخصی که در شهر خود و محله خودش هم کسی نمی شناسدش که نمی شود اسطوره شیروان !
کسی که یک جمله درباره شیروان نگفته که نمی شود فرهیخته شیروانی !
حالا کتابش هم چاپ شود شاعر باشد فلان مدیر بازنشسته باشد و ...

جوانان نیاز به یک اسطوره دارند
علی دایی در فوتبال را ببینید
امروز در اخبار خواندیم که :

(( رییس سازمان ملی قهرمانان گفت : با توجه به رسالت این سازمان که همانا حمایت همه جانبه از عموم قهرمانان و مدال آوران وپیشکسوتان تاریخ ورزش ایران است , درجلسه امروز سازمان مصوب کردیم که از ابتدای سال میلادی آینده (دی امسال) برای حمایت همه جانبه از اسطوره های بزرگ ایرانی ، به برترین گلزن تیم های ملی جهان در سال که بیشترین تعداد گل زده را داشته باشد جایزه و یادبود بین المللی علی دایی سلطان گل جهان اهدا شود. ،سعید حق وردی افزود : ما باید قدر مفاخر و اسطوره های کشورمان را بدانیم ؛ این بزرگان همگی از الگوهای بزرگ اجتماعی برای نسل جوان هستند و باید در حفظ جایگاه و شان منزلت این عزیزان کوشا باشیم. وی گفت : هر زمان که ما خودمان به ثروت های ملی احترام گذاشتیم ,جهانیان اسطوره های ما را الگوهای بین المللی کردند.))
آقای نبی زاده این یک اشتباه راهبردی است که اگر تصور کنید می توان از دل انجمن فرهیختگان "ارد"های دیگری پدید آورد !
یکی دیگر از اعضای انجمن بلافاصله پس از پایان همایش اول فرهیختگان پیوسته اینور و آنور پیام می داد که ما بدنبال چشمه های جوشان دیگر و اردهای دیگری هستیم !
دوست زحمتکش و فرهیخته ما که همه وبلاگ نویسان به صداقت شما باور دارند کاش به جای بازی خوردن در میدان کسانی که می خواهند خودشان را مطرح کنند آنهم با پا گذاردن بر اسطوره و افتخار شیروان ، می آمدید و بر روی شخصیت حکیم زوم می کردید همه مردم شیروان از شما به خاطر تلاشتان برای آوردن حکیم به شیروان تقدیر کردند اما شما خود را گرفتار انجمنی کردید که بی شک در آینده تمام توان و انرژی شما را خواهد گرفت و برای شیروان هم منشا خیر نخواهد شد و جوانان شهر همینطور باید به در و دیوار نگاه کنند . در یک کلام دیگ انجمن فرهیختگان شیروان آش دهن سوزی بیرون نخواهد داد جز آنکه نبی زاده های پر انرژی را دلسرد و ناتوان سازد .

بیایید با کمک نماینده محبوب شهرمان و فرماندار محترم و دیگر عزیزان همراه زمینه تجلیل بیشتر از حکیم را فراهم آوردید و این نباید به همین صفحات اینترنتی ختم شود . از حکیم بزرگ یاد بگیریم ، استاد باقری رفته اند ملاقاتشان ایشان به جای آنکه از ما مردم شیروان درخواست دعا برای سلامتیشان بکنند می گویند ((به پتانسیل شیروان همانند شیرکوه بپردازید)) .
اینجاست که می فهمیم چرا حکیم ارد بزرگ شده است اسطوره شیروان
چون از خودش گذشته
دوستان بارها نوشته اند اینجا که شرایط اقتصادی حکیم چقدر بد است خانه آپارتمانی نوشته اند و...
روح بزرگ این مرد اما فارغ از این نیازهای زمینی است .
آقای نبی زاده ببخشید در کار شما دخالت کردم فقط می خواستم به شما بگویم کاش اسم انجمن شما ، انجمن دوستداران شیروان بود شما با نام انجمن فرهیختگان شیروان سطح انتظارات یک مشت آدم کوچک را تا آن حد بالا برده اید که دیگر آنها خودشان را گم کرده اند . با خود می گویند ما شدیم هم ردیف حکیم ارد بزرگ !
تجلیل خیلی خوب است اما هر کسی وجودش ظرفی و اندازه ایی دارد همه حکیم بزرگ شیروان نیستند و نمی شوند .

آدمهای کوچک پیوسته از خودشان می گویند که من چی هستم و چکار کردم و دیگران قدرم را نمی دانند در نهایت همه از شما متوقع هستند آیا با اینها شما می توانید برای شیروان الگوی خوبی برای رشد و پیشرفت بسازید ؟ خیر امکان ندارد

تنها الگویی بی توقع و زاینده موج حرکت و جوشش جوانان شیروان حکیم ارد بزرگ است و باید به جای اتکا به انجمن فرهیختگان ، از نماینده پرتوانی مثل آقای دکتر عزیزی بهره گرفت که هم شجاعت در هم شکستن موانع را دارد و هم قدرت حل کردن مشکلات مالی را ، و از همه مهمتر مانند حکیم بزرگ درد توسعه و آبادانی شیروان را دارد .

حالا در مراسمات از برخی از افراد پر تلاش شیروان تجلیل هم بکنید اما اینکه سطح توقعات را بالا ببرید در نهایت پر و بال خودتان خواهد سوخت .


چهارشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۴:۴۳
دعا می کنم حال حکیم بزرگ هر روز بهتر بشه
اکرم جان من کاملا با حرفت موافقم .
البته این رو هم بگم انجمن فرهیختگان با رای گیری به وجود آمده و آقای نبی زاده یکی از اعضای هیئت موسسش هستند و احتمالا پیشنهاد دهنده اولیه آن هم آقای نبی زاده نبوده اند .

در آخرین روزهای سال گذشته از قول آقای میرعلی رجعتی رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شیروان در خبرها خواندیم که : دومین همایش فرهیختگان شیروان در هشتم خرداد ماه سال 94 در منطقه گلیل برگزار می شود .

آیا در این بین فرصتی پیش خواهد آمد که عموم مردم ، حکیم بزرگ را از نزدیک ببینند ؟ البته با اعلام قبلی و اطلاع رسانی که همه خبردار بشوند یا اینکه یواشکی می آیند و می روند و ما باز یکسال تاسف خواهیم خورد


محمدی
چهارشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۵:۵۰
دعای همه ما شیروانی ها آرزوی بهبودی و سلامتی حکیم بزرگ است . اما متاسفانه شیران شیروان به هشدارهای اینجانب توجه کافی نکرد و هنوز مسیر اشتباه خود را ادامه می دهد .
خانم غلامی شما هم موضوع را خیلی سطحی می بینید .


ایلیا
چهارشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۸:۵۸
چهره حکیم چه خسته به نظر می رسد
آفرین بر استاد باقری مسئول دفتر نماینده محبوب شهرمان ، که به دیدار بزرگ مفاخر شهرمان در شهر کرج رفته اند .


چهارشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۲۲:۱۷
ماهک جون سلام
چه عکس زیبایی
خوبه شما با آقای دکتر عزیزی و استاد باقری و مهندس نبی زاده این قدر خوب در ارتباط هستید من اصلا نماینده کلاردشت در مجلس رو نمی شناسم البته نماینده ما با نوشهر و چالوس مشترک است . من اینقدر که درباره مسئولین شهر شما اینجا خوندم و فهمیدم درباره شهر خودمون نمی دونم و نمی شناسم .
دعا می کنم حال حکیم فرزانه کشورمان هر چه زودتر خوب بشه


چهارشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۲۳:۳۰
با حرفهای خانم غلامی کاملا موافقم بخصوص این قسمتش :
***در شهر ما صدها مدیر و مسئول وجود دارد چرا هیچوقت هیچ پیامی از آنها اینجا نمی خوانیم ؟ شیران شیروان از خیلی از هنرمندان و افراد گوناگون در شیروان تجلیل کرده است چرا یک بار اسم آنها را ما اینجا نمی خوانیم چرا یکی از آنها جویای حال حکیم نشده و نمی شوند ؟
فقط منتظرند بگوییم مفاخر هستند و ازشان تجلیل شود ؟
فقط ما کنش نماینده محترم شهرمان و آقایان نبی زاده و استاد باقری را می بینیم بقیه گویا خواب تشریف دارند . ***

از دکتر عزیزی و استاد باقری و آقای نبی زاده هم متشکریم . کاش مسئولین دیگر شیروان به اندازه یک تار موی سر شما احساس مسئولیت در قبال افکار عمومی می کردند .
دعا می کنیم خداوند منان حکیم بزرگ شهر ما را هر چه زودتر شفا دهد آمین یا رب العالمین


چهارشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۲۳:۴۳
آقای محمدی
شما می دانید همه دوستداران شیران شیروان بر روی حکیم ارد بزرگ حساس هستند
شما می گویید فلان عضو شورای شهر بهتر است !
بسیار خوب
اما همان عضو چه کاری تا به امروز در رابطه با حکیم بزرگ کرده اند
ایشان در شورای شهر سالها است که هستند
قرار بود خانه فرهنگ بشود حکیم ارد بزرگ آخرش شد شهید امانی
قرار بود اسم خیابانی بشود حکیم ارد بزرگ آخرش هم نشد ...
کاش همان عضو یک مصاحبه می کردند و می گفتند من تلاش کردم اما دیگر اعضا مخالفت کردند .
مجسمه سازی که ماکت اصلی مجسمه حکیم را درست کرده بود آمد شورای شهر ، آخرش چه شد ؟ با آن هم مخالفت شد .
حکیم الان در بستر بیماری است
این عضو محترم آیا به دیدار حکیم رفته آیا پیامی رسمی فرستاده ؟
همه اش سکوت
آخرش می گویید شیران شیروان و کاربرانش اشتباه می کنند
خوب شما که اشتباه نمی کنید بگویید ما چطور به آن کسی که از آن حمایت می کنید اعتماد کنیم .
ما با کسی سر جنگ نداریم اما قبول بفرمایید دکتر عزیزی و آقایان باقری و نبی زاده یک تنه همیشه پیگیر خواسته های افکار عمومی شیروان بوده اند و بدون هیچ پرده پوشی از حکیم بزرگ گفته اند و اسباب سفر حکیم را فراهم آورده اند .
اما آن عضو محترم شورای شهر چه کرده ؟ ما نمی دانیم اگر شما می دانید بگویید شاید اینطور ما هم شدیم طرفدار ایشان !


صادق
پنجشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۷:۲۵
اقا سهیل من پیشنهاد می کنم از رئیس فرهنگ و ارشاد درخواست کنیم یک تریبون آزاد بزاره پرسش و پاسخ از مسئولین شهر (نماینده ،شورای شهر،شهردارو...) دوستان بریم اونجا افرادی که دوست درند خود حضوری سوال بپرسند و افرادی هم مکتوب بنویسند تا سوال ها قرائت بشه بگذار بعضی از این مسولین که تصور می کنند با ریا و فریب می توانند افکار عمومی شهر را منحرف نمایند بدانند مردم ما هوشیارند و خوب اصلح را می شناسند .


منوچهر نبی زاده
پنجشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۷
بگذر از نقش و خیال و رنگ و بو
تاببینی باده ها از یک سبو

خانم غلامی شما که از پیشکسوتان معرفی اندیشه های حکیم هستید انتظار می رود بیش از دیگر ان خردورزی نموده و با قدری تامل و صبوری فرصت بدید تا از این برزخ بدبینی افکار عمومی شیروان بگذریم خواهر خوبم شما مطمن باش کسی قرار نیست جایگزین کسی در این مراسم گردد در این شهر استعداد های زیادی حتی در همان فوتبالی که شما مثال زدی بود وهست شاید شما ندانی چه اشک ها ورزشکاران شیروانی در خط خوردن از تیم های ملی ریختند همین الان شما از پهلوان مکتب دار عزیزمان بپرسید اگر حمایت های همین انجمن و بعضی از مسولین و پیگیری های پدر بزرگوارشان نبود او هم به سرنوشت قبلی ها دچار می شد
بقول خانم اسکاول شین :

هر انسانی دارایی استعدادی یکتاست

صادقانه عرض کنم این انجمن نیامده فرهیخته بسازد امده تا در کنار استعدادهای شیروانی ها قرار گیرد و به آنها سرعت بخشد و تا جای که توان دارد آنها را معرفی نماید شما آیا اطلاع دارید بطور مثال قویترین و کاربردیترین نرم افزار حسابداری توسط یک دانشجوی جوان همشهریمان نوشته شده و الان در دانشگاه های بزرگ مثل صنعتی شریف تدریس می شود اما دانشگاه های شهرما از ان بی اطلاعند این انجمن وظیفه اش معرفی این توانمندی هاست نه اسطوره سازی !
شما فکر می کنید اگر بحث اولین همایش این انجمن نبود چند نفر از تحصیل کرده های ما حکیم را می شناختند و حتی الان می شناسند ببینید این ها همه درد هایست که من به عنوان یک عضو کوچک در این انجمن از شما عزیزان انتظار دارم بگذرید از منم ها از شیرواینی و بجنوردی سخن گفتن ها اگر می خواهیم چون افکار حکیم جهانی باشیم نباید از معرفی یک همشهری توانمندمان نگران باشیم که رغیبی برای حکیم ساختیم نه هر انسانی دارایی استعداد یکتاست ....


منوچهر نبی زاده
پنجشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۹
من ازهمراه نبودن مخالفین خیلی دلگیر نمیشم ولی از دوستان چرا و اگر یکم تند رفتم ببخشید به هرحال من ضمن تشکر از همه شما عزیزان مدیر محترم شیران شیروان ،دوستان انجمن و بقیه سایت ها و وبلاگ ها ازشما خواهش می کنم با توانایی که شما دارید لطفا در معرفی بیش از پیش شهرستان کمک کنید ببیند در پایان سال گذشته به نمایندگان تورهای ایرانگردی وقتی می خواستیم یک مرجع ای معرفی کنیم که حداقل قسمتی از توانمندیهای شیروان را نشان دهد نداریم من یکی از آرزوهایم داشتند یک سایت یا وبلاگ است که فقط در بحث گردشگری شیروان را معرفی کند هر کدام از شما عزیزان که فرصت این کار را دارید ما تصاویر را هم دراختیار شما قرار میدیم فقط لطفا سایت را ساپورت کنید و همچنین معرفی تک تک فرهیختگان باورکنید اگر نام و عنوان مدیران شیروانی را در کشور در یک سایت بگذارید که تا کنون موفق شدیم با انها ارتباط بگیریم تعجب خواهید کرد
من خلاصه مطلب را عرض کنم عزیزان بیاید حداقل به اندازه یک دوره سربازی (اقایان دوباره و خانم ها بهانه ای ندارند) دوسال گلایه ها را کناربگذاریم و فقط وفقط برای معرفی شهرمان کار کنیم کار کار کار

بدرود
با آرزوی سلامتی برای همه بیماران بخصوص حکیم عزیز شهرمان


محمدی
پنجشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۴:۳۲
خانم ماهک محترم دیدید من می گفتم و شما باور نمی کردید
اسطوره شیروان مگر مربوط به همین یک ساله گذشته است ؟ مگر حکیم در همایش فرهیختگان معرفی شد ! ؟

ببینید در نظر بالا چه گفته شده :
«شما فکر می کنید اگر بحث اولین همایش این انجمن نبود چند نفر از تحصیل کرده های ما حکیم را می شناختند و حتی الان می شناسند»

والا تا جایی که ما شنیدیم و در مقاله آقای حسین پور خواندیم به محض ورود حکیم به سالن همایش دقایقی نظم خود را از دست داده بسیاری ایستاده و سخنران حرفش را قطع کرده و همه به احترام حکیم دست می زدند و فریاد می کشیدند و آن سه ساعتی که حکیم در شیروان بوده همه اش روبوسی می کرده و مردم با ایشان عکس می گرفتند .

ده سال است که مردم آرزوی دیدار حکیم را دارند و حالا مسئولین یک همایش می گویند ما باعث معرفی حکیم شدیم . اگر حکیم را کسی نمی شناخت پس چرا درباره آمدن حکیم اطلاع رسانی نکردید ؟ آیا به خاطر ناشناس بودن حکیم اطلاع رسانی نکردید و یا به خاطر ترس از حضور دهها هزار نفری در محل همایش ؟!

خانم ماهک عزیز شما مقصر هستید که می گذارید عده ایی حکیم را جوری که دوست دارند مصادره کنند .

من هر چه متن خانم غلامی را بالا و پایین کردم کلمه رقیب برای حکیم بزرگ را نیافتم مگر می شود برای اسطوره یک شهر رقیب هم تراشید ؟

درست است که آقای عباس کاظمی و دیگر بزرگان شهر اسم حکیم بزرگ را در مصاحبه هایشان نیاورده اند اما آن را هم به نفع خود مصادره نکرده اند و نگفته اند ما او را معرفی کرده ایم .

شیران شیروان از شما انتظار می رود چشم هایتان را درست باز کنید من باز هم هشدار می دهم امروز باید همه فکرمان سلامتی حکیم بزرگ باشد و اینکه تنها با دعا و صلوات حال حکیم خوب نمی شود باید دید چه کاری باید بکنیم تا دوره درمان ایشان زودتر طی شود و حکیم را اینبار به شیروان دعوت کنیم و نه با دعوت انجمن های نو ظهور بلکه با دعوت شورای شهر که نمایندگان راستین مردم شیروان هستند .


محمدی
پنجشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۴:۵۶
یکبار دیگر این جمله بخوانید :

«شما فکر می کنید اگر بحث اولین همایش این انجمن !!! نبود چند نفر از تحصیل کرده های ما حکیم را می شناختند و حتی الان می شناسند»

تاریخ تاسیس این انجمن چه زمانی است ؟
پاسخ :تاریخ تاسیسش هنوز مشخص نیست

انتخابات هیئت موسس انجمن فرهیختگان شیروان آن کی برگزار شده ؟
۱۳۹۳/۰۹/۰۸

همایش فرهیختگان که حکیم در آن شرکت کرده حدودا دو ماه قبل از انتخابات هیئت موسس فرهیختگان برگزار شده پس برگزاری همایش فرهیختگان ربطی به انجمن نوظهوری که هنوز معلوم نیست ثبت رسمی شده و یا نشده ندارد .


پنجشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۵:۳۸
آقای نبی زاده من قصد بی ارزش دانستن خدمات شما را نداشتم حرفهای من دلسوزانه بود و دوست داشتم این حس را منتقل کنم که متاسفانه گویا موفق نشدم و در متن هم گفتم ((دوست زحمتکش و فرهیخته ما که همه وبلاگ نویسان به صداقت شما باور دارند))
امیدوارم همیشه در هر جایی که تشریف دارید موفق باشید


پنجشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۵:۵۱
آقای محمدی
شورای شهر همیشه سکوت کرده و اتفاقا حرف شما درست است که این یک نهاد کاملا مردمی است و قاعدتا باید بیش از هر نهاد دیگری به اسطوره شیروان توجه کند اما واقعا کدام یک از اعضا در همین شیران شیروان جویای حال حکیم شده است ؟ آیا شورای شهر پیگیر سلامتی افتخار شیروان است ؟
نمی شود ساکت بود و بعد گفت شما چرا به سوی فلان افراد می روید شورای شهر فکر و ذهنش درگیر چیزهای دیگری است یک زمانی پیام های آقای حسین پور را می خواندیم البته در شیران شیروان قدیم . حالا دیگر از آن هم خبری نیست .


پنجشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۶:۳۷

مفاخر ملکان زمانه از لقب است

بدوست باز همیشه مفاخر القاب

روا بود که فزاید جهان بدو رامش

سزا بود که نماید فلک بدو اعجاب

خدایگانا از مدح و خدمت تو همی

همه سعادت محض آمده جلالت ناب

ز رأی تست فروغ و مضای آتش و آب

ز طبع تست صفا و ثبات باد و ترابماهک خانم جدیدا از حال حکیم چه خبر
اگر خبری هست لطف کنید اعلام نمایید


منوچهر نبی زاده
پنجشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۲۲:۲۶
خانم غلامی من هم نگفتم کار ی که انجام شد زحمات من بوده خیلی ها زحمت کشیدند و اینجا لازم میدانم از تک تک این عزیران قدر دانی کنیم بخصوص فرماندار ی ,نیروی انتظامی ,شهرداری , اصناف , هلال احمر ,عشایری , فنی حرفه ای و ...
اما من فقط یک خواهش دارم همانطور که حکیم تاکید میکند شیروان شهر مهر و دوستی است ما باید صادقانه و با پشتکار و تلاش بجای انتقاد بیایم و در یک صف حمایت از طرحهای پیشرفت شیروان قرار بگیریم و هر جا هم خطایی هست تذکر بدیم اما اصل را رها نکنیم مجدد از شما عزیزان اهل رسانه درخواست میکنم سایت معرفی توانمندی های گردشگری شیروان را برنامه ریزی فرمایید.
اما در مورد اظهار نظر های اقا یا خانم محمدی ببین عزیز شما من حدس میزنم یکی از نزدیکان اقای کاظمی هستی و داری افکار سنجی میکنی اگر خواستی من پاسخت بدم اول با خود اقای کاظمی مشورت کن بعد بگو و لطفا خودت کامل معرفی کن حضور اجتماعی اولین گامش صداقت و شجاعت ان موقع تکلیف برای ما روشن میشه و مطمن باش با مستندات پاسخت را میگیری البته یک راه دیگر هم هست اگر خواستی از مهندس عاقل واقعیت ها را بپرسی .


پنجشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۲۳:۴
سلام به همه دوستداران شیر شیروان
از آقای استاد باقری متشکریم که با عکس حکیم بزرگ دلمان را شاد کرد و از آقای مهندس منوچهر نبی زاده هم همینطور ، چون در معیت نماینده شجاع شهرمان آقای دکتر عزیزی پیگیر سلامتی حکیم هستند . از همشهریان دیگر خواهش می کنیم به جای خرده گیری بر واژه ها بفرمایند که تا کنون چه کاری کرده اند ؟ و اگر حرفی دارند در عمل نشان دهند در غیر اینصورت زحمات شبانه روزی یاران نماینده محترم شهرمان را کوچک مشمارند که این رسم مروت و انسانیت نیست .


سارا وفادار
شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۷:۱۰
آقای نبی زاده چند سئوال داشتم :
درباره دومین همایش فرهیختگان که به گفته آقای میرعلی رجعتی هشتم خرداد است

آیا حکیم فقط به گلیل می روند یا به شهر ما هم وارد می شوند ؟
ساعت ورود حکیم به شیروان آیا مشخص است ؟
حکیم بزرگ از کدام ورودی وارد شیروان می شوند ؟
آیا امکان استقبال مردمی برای ورود حکیم به شیروان وجود دارد ؟
آیا ما مردم شیروان می توانیم شاهد سخنرانی حکیم در شهرمان باشیم ؟ و یا باید به گلیل بیاییم ؟ و اگر بنا به دیدار حکیم در گلیل است آیا امکان حضور مردم در آنجا وجود دارد و یا خیر ؟


به امید بهبودی هر چه سریعتر بزرگ شهرمان
پیشاپیش از پاسخ های شما متشکرم


زهرا از زیارت
شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۹
سلام
سئوالات سارا جان
چند وقتی هست که فکر منو هم مشغول کرده
خیلی دوست دارم جوابشو کامل بدونم
خواهش می کنم پرده پوشی نکنید تا مثل سری قبل نشه
حکیم بیایند و بروند و ما بی خبر بمونیم


منوچهر نبی زاده
شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۴:۲
درود بر همه همشهریان
برنامه همایش را همکاران محترم انجمن پیگیرند و مکاتباتی هم جهت برگزاری مراسم جانبی جهت جوانان علاقمند و دانشجویان و دانش آموزان شده که از این گردهمایی و حضور فرهیختگان شهرمان مفیدتر بهره مند گردیم اما این به اختیار ما نیست باید سازمانهای مرتبط مجوز ها را صادر کنند چون هرگونه گردهمایی یا همایشی و تجمعی می بایست طبق قانون مجوزهای لازم اخذ شود امیدوارم در سال همدلی مردم و دولت این عزیزان هم همانطور که در گذشته زحمات زیادی کشیده اند امسال هم این محبت ها را از ما دریغ نفرمایند.
البته ناگفته نماند که فرهیختگان هم معذوریت های دارند همین هفته قبل که با حکیم صحبت کردیم ایشان فرمودند این سفر خیلی کوتاه برنامه ریزی شود که محدویت زمانی دارند حتی دوستانی از قبل حکیم را دعوت کرده بودند قرار شد این برنامه ها هم به زمان دیگر موکول شود.
در مورد ورود میهمان ها و زمانش هم روزهای آخر مشخص می شود الان بهتر دعا کنیم حال حکیم انشاا... بهبود پیدا کند وامکان حضور فراهم گردد .
از مدیر محترم شیران شیروان هم تقاضا می کنم شرایط را فراهم کنند که همشهریان فرهیختگان شیروانی که عزیزان می شناسند و ممکنه ما از انها بی اطلاع باشیم مشخصات و تلفن یا ایمیل این عزیزان را ارسال کنند که از انها دعوت به عمل آید .
ضمنا انجمن فرهیختگان در بانک ملی شعبه مرکزی شیروان حسابی افتتاح نموده که از همشهریان محترم واجد شرایط دعوت می نمایم ضمن عضو شدن در این انجمن به هر چه بهتر برگزار شدن این همایش بیش از پیش کمک نمایند .
حق عضویت افراد دارای مدرک لیسانس و بالاتر حداقل پانصد هزار تومان و دانشجویان محترم حداقل یکصدهزارتومان مصوب شده است .


منوچهر نبی زاده
دوشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۹
از طبیعت می توان امید و شوق به زندگی را آموخت. " حکیم ارد بزرگ "

درود بر همشهریان محترم
عزیزان حکیم پیام دادند که خدا را شکر حالشون بهتر نتیجه آزمایشات مشکلی در بحث کلیه و .... ندارند و فقط جهت کنترل قند خون که می بایست تحت نظر باشند
ضمنا استاد دعوت ما را هم پذیرفتند که انشاا... یک روزه مراسم دومین همایش فرهیختگان را شرکت نمایند گفتم خبر بدم به دوستان که دعا شما عزیزان مورد قبول حق تعالی قرار گرفت لطفا بقیه بیماران این روزهای اعتکاف هنگام دعا فراموش نفرمایید.
همچنین معرفی فرهیختگان شیروانی را با مشخصات کامل این عزیزان لطفا برای مدیر محترم شیران شیروان ارسال نماید.


ذکریا
سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۵:۴۳
به حق ساقس کوثر وجودش بی بلا باشد
سردستش علی(ع) گیرد نگهدارش خدا باشد
باخبر شدم ایشان کسالت دارند امیدوارم هرچه زودتر بهبو د یابند
از استاد ودوست دوران کودکی و نوجوانی ام علی آقای باقری ممنونم به خاطر عیادت از این بزرگ مرد شیروانی واز مهندس منوچهر نبری زاده به خاطر پیگیرگی ودغدغه های ایشات برای سطح ارتقاء شهرم
تشکر زمردم سپاس از خداست
سپاس از هنرمند لایق رواست


بخش نظرات لینک زیر :

http://shirane-shirvan.blogfa.com/post/135


نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد